Vysočanská Metro, Praha

Stanice metra Vysočanská se nachází na křižovatce ulic Sokolovská, Kolbenova, Freyova a Vysočanská. Přímo nad metrem je obchodní centrum Fénix a hotel Clarion.

Nejlepší nabídky ubytování

ZDARMA zrušení rezervace u většiny pokojů

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
 

Metro Vysočanská – mapa

Výstupy z metra Vysočanská

Výstup z metra ústí přímo u velké křižovatky Sokolovská / Kolbenova / Freyova / Vysočanská. Podchod zajišťuje pohodlný přístup k zastávkám na protější straně ulice. Vysočanská je kromě metra důležitým uzlem tramvajové a autobusové dopravy, včetně dopravy příměstské.

Tramvaje, autobusy, vlaky

Tramvajová trať vede Sokolovskou a Kolbenovou ulicí ve směru z Palmovky na Hloubětín přes Kolbenovu. Autobusové zastávky jsou v těsné blízkosti křižovatky ve Freyově ulici.

Stanice metra Vysočanská je poměrně blízko vlakového nádraží Praha-Vysočany (do 5 minut pěšky) a jednu zastávku autobusem od nádraží Praha-Libeň (na opačném konci Freyovy ulice).

Sousední stanice metra

Vysočanská je první stanicí na úseku ČeskomoravskáČerný Most, který byl otevřen v roce 1998. Sousední stanice jsou Českomoravská a Kolbenova.

Autobusem se z Vysočanské poměrně rychle dostanete na stanici metra C Prosek, která se nachází na kopci na Proseku u křižovatky ulic Vysočanská a Prosecká.