Podmínky užívání

Setrváváním na jakékoliv části těchto stránek (jakjet.cz, včetně subdomén a rss kanálů – dále pouze “tyto stránky” nebo “stránky”) a užíváním jakýchkoliv informací zde uveřejněných vyjadřujete svůj souhlas s následujícími Podmínkami užívání (dále pouze “Podmínky”). Pokud s jakoukoliv částí Podmínek nesouhlasíte, prosím okamžitě opusťte stránky.

Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a v žádném případě nejsou v jakékoliv ohledu závazné. Informace uvedené na těchto stránkách mohou být nesprávné, nepřesné nebo neaktuální. Majitel a provozovatel stránek nenese žádnou zodpovědnost za správnost a aktuálnost informací na těchto stránkách uvedených.

Majitel a provozovatel stránek nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv hmotné nebo nehmotné škody, vzniklé v důsledku užívání nebo jednání na základě informací poskytnutých na těchto stránkách, a to ani v případě, že tyto informace jsou nesprávné, nepřesné nebo neaktuální.

Majitel a provozovatel stránek nenese žádnou zodpovědnost za obsah jiných stránek, na které vedou odkazy z těchto stránek.

Majitel a provozovatel stránek může mít provizní (anglicky affiliate nebo referral) vztahy s třetími stranami.

Setrváváním na stránkách uděluje návštěvník souhlas se sběrem, zpracováváním a uchováváním osobních údajů a souhlas s používáním cookies.

Tyto Podmínky může majitel a provozovatel stránek kdykoliv a jakkoliv změnit. Je zodpovědností uživatelů a návštěvníků těchto stránek, seznámit se s aktuálním zněním Podmínek na této stránce při každé návštěvě. Jakékoliv změny Podmínek navržené uživatelem stránek jsou automaticky a okamžitě odmítnuty.