Autobus Praha – Budapešť

Přímý autobus Eurolines z Prahy do Budapešti jezdí dvakrát denně. Cesta trvá 7 – 7,5 hodiny, autobus zastavuje pouze v Brně a v Bratislavě. Jízdenky jsou už od 350 Kč včetně zavazadel.

Ubytování v Budapešti

Nejlepší nabídky ubytování

ZDARMA zrušení rezervace u většiny pokojů

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
 

Jízdní řád autobusů Praha – Budapešť

Autobus odjíždí z Prahy každý den (všední dny i víkendy) ráno v 7:00 a odpoledne v 15:00. Příjezdy do Budapešti jsou ve 14:30 a ve 22:30.

V opačném směru odjíždí autobusy z Budapešti ráno v 6:30 a odpoledne v 15:00. Příjezdy do Prahy jsou ve 13:45 a ve 22:15.

Linka je zajišťována moderními autobusy s wifi, zásuvkami a rozšířeným prostorem pro nohy. V ceně jízdenky je denní tisk a láhev vody zdarma.

Autobusové nádraží v Praze

V Praze odjíždí autobusy do Budapešti z autobusového nádraží Florenc, stanoviště číslo 5.

Autobusové nádraží v Budapešti

V Budapešti jezdí autobusy na hlavní autobusové nádraží Népliget, které se nachází u stanice metra stejného jména, 5-10 minut od centra směrem k letišti.

Autobusem na letiště Budapešť (BUD)

Na letiště se z autobusového nádraží dostanete nejlépe metrem. Ze stanice Népliget (modrá linka 3) pojedete 4 zastávky až na konečnou – stanice Köbánya-Kispest. Z konečné metra je to na letiště asi 5km a nejlepší spojení je speciálním autobusem číslo 200E, který jezdí přes den v intervalech kratších než 10 minut. Celou cestu z autobusového nádraží na letiště byste přes den měli stihnout za přibližně 30 minut (s rezervou 40).

Pokračujte na: