Autobus Praha – Brusel

Přímé spojení z Prahy do Bruselu nabízejí hned tři dopravci: Eurolines, Flixbus a Regiojet. Obvyklá cena jednosměrné jízdenky je 1200-1300 Kč, nejlevnější jízdenky se dají sehnat i pod 900 Kč včetně zavazadel.

Aktuální ceny, jízdní řády a rezervace:

Autobusy všech společností odjíždějí z Florence a dovezou vás přímo do centra Bruselu před vlakové nádraží Gare du Nord (některé spoje Flixbus zastavují také u Gare du Midi).

Nejlepší nabídky ubytování

ZDARMA zrušení rezervace u většiny pokojů

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
 

Brusel Gare du Nord

Gare du Nord (severní nádraží) je jedním ze tří hlavních vlakových nádraží v Bruselu (další dvě jsou Central a Midi/Zuid). Nachází se uprostřed obchodní čtvrti Quartier Nord v severní části centra města. Autobusy z Prahy zastavují přímo před vchodem do nádraží v ulici Rue du Progrès.

Nejbližší stanice metra je Rogier (linky 2 a 6) na křižovatce Rue du Progrès s hlavní ulicí Boulevard du Jardin Botanique. Přímo z Gare du Nord vede také hlavní severojižní tramvajová trať, kterou se rychle dostanete na oblíbená místa v historickém centru jako De Broukère nebo Bourse. Z Gare du Nord jezdí také několik linek vlaků RER na různá místa v širším Bruselu a okolí, a také vlaky intercity do dalších měst po celé Belgii.

Autobus Plzeň – Brusel

Autobusy Eurolines a Regiojetu z Prahy do Bruselu zastavují po cestě na hranice také v Plzni na centrálním autobusovém nádraží (CAN).

Další destinace v Belgii

Autobusy Eurolines zastavují v Belgii také v Lutychu (Liège). Některé spoje pokračují z Bruselu dál do Antverp, Gentu a francouzského Lille.

Pokračujte na vyhledávání spojení a jízdenky.