Anděl Metro, Praha

Stanice metra Anděl na lince B se nachází na Smíchově na křižovatce ulic Lidická, Nádražní, Plzeňská a Štefánikova. Je zde velké obchodní centrum Nový Smíchov, řada dalších obchodů, restaurací a hotelů.

Nejlepší nabídky ubytování

ZDARMA zrušení rezervace u většiny pokojů

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar
 

Stanice metra Anděl – mapa

Výstupy ze stanice Anděl

Stanice Anděl má dva vestibuly, každý na jednom konci nástupiště. Na povrchu jsou od sebe dost vzdáleny.

Značka na mapě výše ukazuje vstup u obchodního centra Nový Smíchov, kde je také hlavní křižovatka tramvají. Tramvajové linky odsud vedou na Palackého náměstí (a dál do centra nebo do Vršovic), na Újezd (a dál na Malou stranu nebo do Národní), ke Smíchovskému nádraží (a dál na Barrandov) a na Kotlářku (a dál do Motola a na Řepy).

Na druhé straně je vestibul u autobusového nádraží Na Knížecí, odkud jezdí řada městských, příměstských i dálkových linek (především na jih a jihozápad Čech). Autobusové nádraží je mezi ulicemi Ostrovského a Za Ženskými domovy, východy z metra vedou přímo k autobusům.

Sousední stanice metra

Následující stanice metra na lince B směrem na Zličín je Smíchovské nádraží. Směrem do centra je nejbližší stanicí Karlovo náměstí na druhé straně řeky.

Tramvají se z Anděla dostanete přímo i ke stanici Malostranská na trase A (časově to vyjde většinou podobně jako metrem s přestupem na Můstku).